Arvid Nilsson oljemålning
2014-03-13
234398
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NILSSON, Arvid (1881-1971): "Gula huset Provence", signerad Arvid Nilsson-29, olja på duk, 46x55 cm