Anders Gustav Koskull oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOSKULL, Anders Gustav (1831-1904): Brevskrivande präst, signerad A G Koskull, olja på duk, 60x50 cm

Krackeleringar

234399

2014-03-13