Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SUPKOPP, silver, infällt minnesmynt i botten från 1725, oktagonal, punsad dekor, invändigt förgylld, hänkel, Moskva 1744, höjd 4 cm, vikt ca 38 g
Bucklor
234411
2014-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här