Supkopp silver Moskva 1744

Supkopp silver Moskva 1744
Supkopp silver Moskva 1744
Supkopp silver Moskva 1744
Supkopp silver Moskva 1744
Supkopp silver Moskva 1744
Supkopp silver Moskva 1744

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUPKOPP, silver, infällt minnesmynt i botten från 1725, oktagonal, punsad dekor, invändigt förgylld, hänkel, Moskva 1744, höjd 4 cm, vikt ca 38 g

Bucklor

234411

2014-03-13