Supkoppar silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUPKOPPAR, 2 st., silver, sannolikt Polen 1700-tal resp Ryssland 1700-tal, medföljer en supkopp, 1700-tal, försilvrad metall med omfattande lagningar
Lagningar, bristningar, fotkant med skada
234415
2014-03-13