Supkoppar silver

Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUPKOPPAR, 2 st., silver, sannolikt Polen 1700-tal resp Ryssland 1700-tal, medföljer en supkopp, 1700-tal, försilvrad metall med omfattande lagningar

Lagningar, bristningar, fotkant med skada

234415

2014-03-13