Enrico Baj etsningar

Enrico Baj etsningar
Enrico Baj etsningar
Enrico Baj etsningar
Enrico Baj etsningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAJ, Enrico (1924-2003): 2 st, "Carofano", signerad Baj, etsning med collage resp etsning, 44/60, 16,5x12 resp 24x19 cm

234423

2014-03-13