Enrico Baj litografi

Enrico Baj litografi
Enrico Baj litografi
Enrico Baj litografi
Enrico Baj litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAJ, Enrico (1924-2003): Komposition med militär figur, signerad Baj, 46/100, färglitografi, 55x44 cm

234424

2014-03-13