Eigil Schwab oljemålning

Eigil Schwab oljemålning
Eigil Schwab oljemålning
Eigil Schwab oljemålning
Eigil Schwab oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHWAB, Eigil (1882-1952): Blomsterstilleben, signerad och daterad Schwab -45, olja på duk, 75x58 cm

234490

2014-03-15