Skrivbord i nyrokoko

Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko
Skrivbord i nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-tal, mahogny, med läderklädd skiva, på hjultrissor, med 2 lådor, höjd 78, 119x56 cm

Lädret med skador

234502

2014-03-13