Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med humrar, signerad, olja på duk, ca 60x83 cm

Duklagning, retusch

234507

2014-03-13