Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KONTORSSTOL, betsad ek, snurrfunktion, brickmärkt Nordiska Kompaniet, numrerad 6626 20228, höjd ca 43 cm
Slitage
234510
2014-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här