Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KONTORSSTOL, betsad ek, snurrfunktion, brickmärkt Nordiska Kompaniet, numrerad 6626 20228, höjd ca 43 cm

Slitage

234510

2014-03-13