Anders Österlin oljemålning

Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ÖSTERLIN, Anders (född 1926): Utan titel, signerad och daterad Anders Österlin 1975, olja på duk, 100x90 cm

234523

2014-03-15