Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, för ett ljus, 1800-tal, gustaviansk stil, oval, skuren dekor, förgylld, fasetterat glas, höjd 67 cm

Skador, kompletterad

234572

2014-03-13