Erik Nordberg renhorn

Erik Nordberg renhorn
Erik Nordberg renhorn
Erik Nordberg renhorn
Erik Nordberg renhorn
Erik Nordberg renhorn
Erik Nordberg renhorn
Erik Nordberg renhorn
Erik Nordberg renhorn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORBERG, Erik (1913-2001): Skulptur föreställande ren signerad och daterad EN för Erik Norberg -76, renhorn, höjd 16, längd 24 cm

234573

2014-03-13