Gustaf Fredriksson akvarell

Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell
Gustaf Fredriksson akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

FREDRIKSSON, Gustaf (1901-1982): Fartygsporträtt av briggen Matilda av Wäddö, capt. J. A Jansson, signerad G. Fredriksson, akvarell och täckvitt, 34x47cm

234575

2014-03-23