Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
FREDRIKSSON, Gustaf (1901-1982): Fartygsporträtt av briggen Matilda av Wäddö, capt. J. A Jansson, signerad G. Fredriksson, akvarell och täckvitt, 34x47cm
234575
2014-03-23