Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HALVMODELL, varvsmodell av danska lastfartyget "M/S Saturnus", A/S Nakskov-Skibsvaerft 1939, längd 312 cm, monterad på mahognyplatta
Smärre trä skador, repor, slitage
234585
2014-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här