Olle Hjortzberg etsning

Olle Hjortzberg etsning
Olle Hjortzberg etsning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Dante, signerad och daterad 1920, numrerad 44/50, etsning, 14x7 cm

Kuntoraportti

234587

Päivämäärä:

2014-03-15