Mollie Faustman olja
2014-03-15
234588
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): "Strand-Kråkö", monogramsignerad MF, olja på pannå, 19x27 cm