Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 11 st., silver, udda modeller, tesil, vikt ca 340 g

Slitage, bucklor, graverade

234607

2014-03-13