Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Sven (1906-1999): "Göslunda Alvar", signerad Sven Svensson, olja på duk uppfodrad på pannå, 22x25 cm

Smärre färgbortfall

234629

2014-03-16