Bokhylla 1900-tal

Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal
Bokhylla 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA med underskåp. 1900-talets första del, höjd 157, 75x34 cm

Omarbetad

234635

2014-03-15