Sven Svensson koltecknin etsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Sven (1906-1999): (2) Landskapsmotiv resp Vid fönstret , signerade, kolteckning respektive etsning, 34x43 resp 20x14 cm

234648

2014-03-16