Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, silver, Stockholm 1747, mynningskant med dekor av vågband i relief, höjd 8,5 cm, vikt ca 69,5 g

Smärre bucklor, fotring med lagning

234651

2014-03-17