Sven-Bertil Svensson oljemålning/collage

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Från det förgångna", monogramsignerad och daterad SBS -93, olja på duk/collage, 44,5x34,5 cm

234654

2014-03-16