Sven Bertil Svensson oljemålning
2014-03-16
234655
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Meddelande", monogramsignerad och daterad SBS -93, olja på pannå, 27x22 cm