Sven-Bertil Svensson oljemålning
2014-03-16
234663
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Kastlösa på avstånd", skrapmonogramsignerad och daterad SBS -93, olja på pannå, 11x15,5 cm
Ngt skadad ram