Sven-Bertil Svensson olja och akvarell
Valmis
2014-03-16
234666
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Vattenbryn" "I markerna", monogramsignerade och daterad SBS -93 resp -94, olja resp akvarell, 15x18,5 resp 14x19 cm