Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Vattenbryn" "I markerna", monogramsignerade och daterad SBS -93 resp -94, olja resp akvarell, 15x18,5 resp 14x19 cm
234666
2014-03-16