Sven-Bertil Svensson olja och akvarell

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

SVENSSON, Sven-Bertil (född 1937): "Vattenbryn" "I markerna", monogramsignerade och daterad SBS -93 resp -94, olja resp akvarell, 15x18,5 resp 14x19 cm

234666

2014-03-16