Alexius Huber objekt

Alexius Huber objekt
Alexius Huber objekt
Alexius Huber objekt
Alexius Huber objekt
Alexius Huber objekt
Alexius Huber objekt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUBER, Alexius (född 1939): Objekt, signerade Alexius Huber, borstat stål, 23,5x23,5 cm

Kantslitage

234670

2014-03-16