Axel Fridell torrnål

Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): "Ninette", signerad och daterad A. Fridell -17, torrnål, bladstorlek ca 17x12 cm

234672

2014-03-20