Orvar Bäckner oljemålning

Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BÄCKNER, Orvar (samtida): "Bohusländskt landskap", signerad O Bäckner, olja på duk, 28x32 cm

Zustandsbeschreibung

234676

2014-03-16