Orvar Bäckner oljemålning

Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning
Orvar Bäckner oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

BÄCKNER, Orvar (samtida): "Ljungskreva", signerad O Bäckner, olja på duk, 28x31 cm

234677

2014-03-16