Artemide soffbord

Artemide soffbord
Artemide soffbord
Artemide soffbord
Artemide soffbord
Artemide soffbord
Artemide soffbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Artemide, 1970-tal, "Demetrio 70", design Vico Magistretti, röd plast, höjd 31, 70x70 cm

Smärre slitage

234682

2014-03-13