Carsten Regild färglitografi

Carsten Regild färglitografi
Carsten Regild färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REGILD, Carsten (1941-1992): The Clown, signerad och daterad C. Regild -84, PT, färglitografi, 62x46 cm

234772

2014-03-15