Relief gips

Relief gips
Relief gips
Relief gips
Relief gips

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, gips, mansporträtt, 1800-tal, höjd 27 cm, oval

Smärre ytskador

234775

2014-03-15