Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
STRYKJÄRN, 1700-tal, mässing, med lod, höjd 6, längd 5,5 cm
Smärre skador
234779
2014-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här