Strykjärn

Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn
Strykjärn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

STRYKJÄRN, 1700-tal, mässing, med lod, höjd 6, längd 5,5 cm

Smärre skador

234779

2014-03-15