Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): "Kråkön, skissdetalj till fresk i Mitthögsskolan, Härnösand", ristad monogramsignerad MF, daterad a tergo 1948, olja på pannå, 43x32 cm
234789
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här