Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGUR, 1880-tal, nyrenässans, urtavla märkt CF Laurin, slagfunktion, intarsia samt imitationsmåleri, höjd ca 62 cm
Slitage, smärre skador, urtavla med spricka
234790
2014-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här