Väggur CF Laurin

Väggur CF Laurin
Väggur CF Laurin
Väggur CF Laurin
Väggur CF Laurin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, 1880-tal, nyrenässans, urtavla märkt CF Laurin, slagfunktion, intarsia samt imitationsmåleri, höjd ca 62 cm

Slitage, smärre skador, urtavla med spricka

234790

2014-03-17