John Kindborg olja

John Kindborg olja
John Kindborg olja
John Kindborg olja
John Kindborg olja
John Kindborg olja
John Kindborg olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KINDBORG, John (1861-1907): Flicka i landskap, signerad, daterad och dedikerad "Till Hr C Rambäck / John Kindborg, olja på duk, ca 54x84 cm

Dubblerad duk på senare ramverk

234795

2014-03-17