Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 4 st, trä, signerade CJ Trygg respektive Trygg, delvis daterade, 1923 respektive 1940, höjd 13-26 cm

Slitage

234804

2014-03-17