Kopparstick 17/1800-tal

Kopparstick 17/1800-tal
Kopparstick 17/1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOPPARSTICK, "Vaisseau Russe de 118 Canons au Mouillage", gravyr av Joseph Angeli, Emeric, In. Del. Livourne 1795, ca 55x74 cm

Mindre skador, renoverad

234810

2014-03-23