Skåp furu

Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu
Skåp furu

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 2-delat, 1800-tal, rokokostil, betsat furu med mässingsbeslag, höjd ca 190, 103x51 cm, skåpdelen med två hyllplan, nyckel finns

Ytskador

234814

2014-03-21