Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 2-delat, 1800-tal, rokokostil, betsat furu med mässingsbeslag, höjd ca 190, 103x51 cm, skåpdelen med två hyllplan, nyckel finns
Ytskador
234814
2014-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här