Oljemålning porträtt
2014-03-17
234834
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Mansporträtt, olja på duk, 34x26 cm