Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÅDELL, Mats (1900-tal): Trollgubbe kokar skogssaft under månens sken, signerad Mats Hådell, olja på duk, originalram med skuren och bemålad dekor, mått inklusive ram ca 80x100 cm

234837

2014-03-22