Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, Bruno Mathsson, björk, höjd 65, 100x100 cm
Slitage, ytskador
234857
2014-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här