Lennart Rodhe tuschteckning

Lennart Rodhe tuschteckning
Lennart Rodhe tuschteckning
Lennart Rodhe tuschteckning
Lennart Rodhe tuschteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad, otydligt daterad tusch, 24x31 cm

Fultfläckar och gulnad

234877

2014-03-17