Sigill ocg nyckel från Kina

Sigill ocg nyckel från Kina
Sigill ocg nyckel från Kina
Sigill ocg nyckel från Kina
Sigill ocg nyckel från Kina
Sigill ocg nyckel från Kina
Sigill ocg nyckel från Kina
Sigill ocg nyckel från Kina
Sigill ocg nyckel från Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUSCHSTEN, svart, NYCKEL, mässing, Kina, 1900-tal, sigillets längd 20,5, nyckelns längd 16 cm

Smärre nagg

234880

2014-03-17