Tråg 1800-tal

Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal
Tråg 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÅG, 1800-tal, furu, längd ca 142 cm

Bruksslitage, förstärkningar, sprickor

234892

2014-03-17