Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, mahognyfanér, 18/1900-tal, höjd uppfällt 115, 77x75 cm

Skador, förstärkningar

234895

2014-03-17