Harald Lyth

Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth
Harald Lyth

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LYTH, Harald (född 1937): Komposition, signerad och daterad Lyth -76, blandteknik, bladmått 47,5x62,5 cm

234901

2014-03-17